When:
19 Maj, 2017 @ 19:00 – 20:00 Europe/Tirane Timezone
2017-05-19T19:00:00+02:00
2017-05-19T20:00:00+02:00
Where:
Fushat Multisportive
Parku i Madh Kodrat e Liqenit
Rruga Herman Gmeiner, Tiranë 1000
Shqipëria
Aerobi në Park @ Fushat Multisportive | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Çdo të Martë Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë, në bashkëpunim me Universitetin e Sporteve të Tiranës dhe Fakultetin e Veprimtarisë Fizike dhe Rekreacionit, sjell Aerobi në Park nga Prof.Dr Ferdinand Mara. Aktiviteti është pa pagesë dhe janë të mirëpritur të gjithë ata që duan të marrin disa këshilla për trup dhe mendje të shëndetshme.
Merr shokët dhe eja te Fushat Multisportive në Parkun e Madh të Liqenit Artificial.

#TiranaImeOutdoor #JetoShëndetshëm #AprTirana #ParkuMultisportiv#HappyParksHappyPeople #ParqetëBukuraNjerëzTëLumtur