When:
24 Nëntor, 2017 @ 18:00 – 23:45 Europe/Tirane Timezone
2017-11-24T18:00:00+01:00
2017-11-24T23:45:00+01:00
Where:
Sheshi Nënë Tereza
Sheshi Nënë Tereza
Tiranë
Shqipëria
Critical Mass Tirana @ Sheshi Nënë Tereza | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Rikthehet Critical Mass Tirana pas 1 viti qetësi!

Të premten, datë 24 Nëntor, siç është tradita, mblidhemi tek sheshi në ora 18:00 për të bërë xhiron e muajit nëpër rrugët e Tiranës. Ndërgjegjësojmë shoferët, u shtojmë dëshirën qytetarëve që ende s’kanë blerë biçikletë dhe japim shembullin tonë për një qytet më ekologjik. Më mirë një critical mass, se një biçikletë e lidhur te shtylla para kafes. Mos neglizhoni!

Nëse dëshiron të zbulosh aktivitetet outdoor në Tiranë, shkarko aplikacionin Tirana Ime Outdoor.

#APR#ActiveLife#Ride#TiranaImeOutdoor#