When:
19 Nëntor, 2017 @ 11:00 – 13:00 Europe/Tirane Timezone
2017-11-19T11:00:00+01:00
2017-11-19T13:00:00+01:00
Where:
Tiranë
Shqipëria
CrossFit në Park @ Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Crossfit në Park – E Diel, ora 11:00-12:00 – Fushat Multisportive në Parkun e Madh të Liqenit Artificial.

Aktiviteti është pa pagesë dhe janë të mirëpritur të gjithë ata që duan të marrin disa këshilla për trup dhe mendje të shëndetshme. Eja të mësosh lëvizjet e para të CrossFit me Instruktore Rezarta Fataj.

*Eventi mund të spostohet për arsye të kushteve atmosferike!

#APRTirana #CrossFitNëPark #SporteNëNatyrë #TiranaImeOutdoor