When:
5 Nëntor, 2017 @ 16:00 – 18:00 Europe/Tirane Timezone
2017-11-05T16:00:00+01:00
2017-11-05T18:00:00+01:00
Where:
Fushat Multisportive
Tiranë
Shqipëria
CrossFit në Park @ Fushat Multisportive | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Crossfit në Park – E Diel, ora 16:00 – 18:00 – Fushat Multisportive në Parkun e Madh të Liqenit Artificial.

Aktiviteti është pa pagesë dhe janë të mirëpritur të gjithë ata që duan të marrin disa këshilla për trup dhe mendje të shëndetshme. Eja të mësosh lëvizjet e para të CrossFit me Instruktore Rezarta Fataj.

Nëse ke dëshirë të zbulosh aktivitetet outdoor shkarko aplikacionin TIRANA IME OUTDOOR.

#APRTirana #CrossFitNëPark #SporteNëNatyrë #TiranaImeOutdoor