When:
5 Maj, 2017 @ 19:00 – 20:00 Europe/Tirane Timezone
2017-05-05T19:00:00+02:00
2017-05-05T20:00:00+02:00
Where:
Parku Multisportiv
Parku i Madh Kodrat e Liqenit
Rruga Herman Gmeiner, Tiranë 1000
Shqipëria
Crossfit në Park @ Parku Multisportiv | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Crossfit në Park rikthehet edhe këtë të premte te Fushat Multisportive në Parkun e Madh të Liqenit Artificial. Aktiviteti është pa pagesë dhe janë të mirëpritur të gjithë ata që duan të marrin disa këshilla për trup dhe mendje të shëndetshme.

#APRTirana #CrossFitNëPark #SporteNëNatyrë #TiranaImeOutdoor