When:
27 Tetor, 2016 @ 16:00 – 18:00 Europe/Tirane Timezone
2016-10-27T16:00:00+02:00
2016-10-27T18:00:00+02:00
Where:
Fusha e Aviacionit
Rruga 'Fusha e Aviacionit'
Shqipëria
Cost:
Free
Eja Luaj në Parkun Tënd @ Fusha e Aviacionit | Qarku Shkodër | Shqipëria

Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit fton fëmijë e të rinj të apasionuar pas lojrave Shah, Dam dhe Twist në aktivitetin “Eja luaj në parkun tënd”. Loja e shahut këtë herë nuk do të zhvillohet nëpër tavolina, por në natyrë, me fushë të shtruar në bar dhe me figura gjigande për të joshur më të vegjlit drejt kësaj loje që zhvillon mendjen. Afrimi dhe edukimi i fëmijëve më pranë sporteve dhe jetesës së gjelbër.

Eja dhe Ti argëtohu! Mblidh miqtë dhe luaj tek Fusha e Aviacionit në datën 27 Tetor ora 16:00.