When:
7 Korrik, 2017 @ 20:30 – 9 Korrik, 2017 @ 22:30 Europe/Tirane Timezone
2017-07-07T20:30:00+02:00
2017-07-09T22:30:00+02:00
Where:
Sheshi "Skënderbej" dhe Teatri i Hapur te Liqeni Artificial
Tiranë
Shqipëria
Festivali Ndërkombëtar i Bandave Frymore @ Sheshi "Skënderbej" dhe Teatri i Hapur te Liqeni Artificial | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Festivali Ndërkombëtar i Bandave Frymore 2017

Banda e Tiranës – Orkestra frymore e Kosovës – Banda e Fierit – Banda e Lezhës – Banda e Beratit – Banda e Elbasanit – Banda e Korfuzit – Big Band Feetwarmers – California

Sheshi “Skënderbej”: 7-9 Korrik 2017, ora 20:30

Teatri i Hapur, Parku i Madh i Liqenit: 9 Korrik 2017, ora 20:30