When:
14 Korrik, 2016 @ 17:00 Europe/Tirane Timezone
2016-07-14T17:00:00+02:00
2016-07-14T17:15:00+02:00
Where:
Liqeni i Farkës
Liqeni i Farkës
Shqipëria
Cost:
Free
Gara me Kanoe në Farkë @ Liqeni i Farkës | Tiranës | Shqipëria

Të enjten datë 14 Korrik ora 17:00 eja tek Liqeni i Farkës! Një ditë ndryshe dedikuar sportit të kanotazhit por edhe jetesës aktive – merr biçikletën nëse mundesh dhe pedalo.
Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit ne bashkepunim me Federaten e Kanotazhit sjellin “Gara me Kanoe në Liqenin e Farkës”!
Merr grupin, familjen, shokët dhe eja

Comments (3)

  • Jules Sipler

    of course like your website but you have to check the spelling on quite a few of your posts. Many of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth nevertheless I will definitely come back again.

  • why not try here

    I simply want to mention I’m new to blogging and site-building and definitely loved you’re web-site. Likely I’m going to bookmark your website . You certainly come with really good stories. Thanks a lot for sharing your webpage.

  • browse this site

    I just want to tell you that I’m beginner to weblog and truly liked your web blog. Most likely I’m likely to bookmark your blog post . You absolutely come with perfect articles and reviews. Kudos for revealing your web site.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>