When:
5 Korrik, 2017 @ 17:00 – 23:00 Europe/Tirane Timezone
2017-07-05T17:00:00+02:00
2017-07-05T23:00:00+02:00
Where:
Sheshi "Nënë Tereza"
Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Tiranë
Shqipëria
Contact:
Gumball 3000
Gumball 3000 comes to Tirana @ Sheshi "Nënë Tereza" | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Një perlë e fshehur, Shqipëria është vendi i disa prej rrugëve të makinave dhe peisazheve më mahnitëse në Europë, por duhet thënë që ka ndryshuar shumë që nga xhiroja jonë e fundit në vitin 2007. “Gumballers” do të performojnë në një aktivitet publik pa pagesë në zemër të Tiranës. Mos e humbisni rastin të bashkoheni me ne në këtë shfaqje spektakolare të makinave!

Për informacion më të detajuar rreth Gumball, vizitoni faqen: Gumball 3000