When:
3 Nëntor, 2017 @ 12:30 – 14:00 Europe/Tirane Timezone
2017-11-03T12:30:00+01:00
2017-11-03T14:00:00+01:00
Where:
PMLAT
Parku i Madh Kodrat e Liqenit
Rruga Herman Gmeiner, Tiranë 1000
Shqipëria
Kangoo në Park @ PMLAT | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Dëshironi të shndërroni rutinën tuaj të stërvitjes në diçka argëtuese dhe emocionuese? Nëse përgjigjia është po, eja te provosh një eksperiencë ndryshe, jashtë palestrave e ambjeteve të mbyllura. Pas aerobisë, crossfit-it dhe jogës te Fushat Sportive në Parkun e Madh të Liqenit vjen Kangoo power. Merr miqtë dhe eja të hidhemi e të kërcejmë së bashku me instruktoren Gentjana Goxhaj nga Kangoo Club Albania.

Ju mirëpresim ditën e Premte, ora 12:30!

Nëse ke dëshirë të zbulosh aktivitetet outdoor shkarko aplikacionin TIRANA IME OUTDOOR.