When:
14 Shtator, 2017 @ 19:00 – 20:00 Europe/Tirane Timezone
2017-09-14T19:00:00+02:00
2017-09-14T20:00:00+02:00
Where:
Fushat Multisportive
Parku i Madh Kodrat e Liqenit
Rruga Herman Gmeiner, Tiranë 1000
Shqipëria
Kangoo në Park @ Fushat Multisportive  | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Dëshironi të shndërroni rutinën tuaj të stërvitjes në diçka argëtuese dhe emocionuese? Nëse përgjigjia është po, eja te provosh një eksperiencë ndryshe, jashtë palestrave e ambjeteve të mbyllura.

Pas aerobisë, crossfit-it dhe jogës te Fushat Sportive në Parkun e Madh të Liqenit vjen Kangoo power.

Merr miqtë dhe eja të hidhemi e të kërcejmë së bashku me instruktoren Gentjana Goxhaj nga Kangoo Club Albania.

Ju mirëpresim ditën e Enjte, Ora 19:00!