When:
22 Tetor, 2017 @ 11:00 – 13:00 Europe/Tirane Timezone
2017-10-22T11:00:00+02:00
2017-10-22T13:00:00+02:00
Where:
Kopshti Zoologjik
Tiranë
Shqipëria
Kids Musical "CATS" @ Kopshti Zoologjik | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Kids Musical: “CATS” në Zoo!

Ditën e diel, datë 22 tetor 2017, Ora 11:00.

Një shfaqje e mrekullueshme për fëmijë mbi një fabul interesante që personazh kryesor ka vajzën e vogël Keit dhe macen e saj të dashur Pisika.

Mbi 100 kërcimtarë dhe aktorë të vegjël, do të interpretojnë në këtë shfaqje të ideuar nga Studio Dance “Melodi” dhe mbështetur nga APR-ja, për te sjellë në hapësirën e ZOO një festë të vërtetë fëminore. Hapësira e Zoo do të jetë e arreduar me elementët e spektaklit, argëtimit, rekreativitetit.

Ju mirëpresim!