When:
13 Tetor, 2017 @ 14:00 – 18:00 Europe/Tirane Timezone
2017-10-13T14:00:00+02:00
2017-10-13T18:00:00+02:00
Where:
Fushat Multisportive
Parku i Madh Kodrat e Liqenit
Rruga Herman Gmeiner, Tiranë 1000
Shqipëria
Kupa e Promocionit në Park @ Fushat Multisportive | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

“Kupa e Promocionit në Park“ – Ditën e premte 13 Tetor, ora 14:00 – 18:00 te Fushat Multisportive.

Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë në bashkëpunim me Federatën e Basketbollit zhvillon “Kupa e promocionit në Park”, mini- kampionati i basketbollit për moshat U–14. Nën drejtimin e përfaqësuesit të federatës së Basketbollit, Elton Saliaga, do të zhvillohen ndeshjet me fazë eleminimi të drejtëpërdrejtë si dhe finalja e mini–kampionatit. Ekipet pjesëmarrëse: Superior Klima, Marsi Basket, Juvenilja, Real Basket, Apollonia, Beslidhja.