When:
23 Tetor, 2016 @ 11:00 – 12:00 Europe/Tirane Timezone
2016-10-23T11:00:00+02:00
2016-10-23T12:00:00+02:00
Where:
Reja
Para Galerise Kombetare
Cost:
Free
Mini Kampionati i Shahut @ Reja | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Këtë fundjavë Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit në bashkëpunim me Klubin e Kampionëve sjellin Mini Kampionatin e parë të Shahut për moshat deri në 16 vjeç. Nëse nuk ke plane, merr shokët/shoqet dhe eja të kalojmë disa orë çlodhëse dhe argëtuese sëbashku.

Ju mirëpresim tek Reja ditën e Dielë, 23 Tetor ora 11:00!