When:
29 Nëntor, 2017 @ 21:00 – 23:45 Europe/Tirane Timezone
2017-11-29T21:00:00+01:00
2017-11-29T23:45:00+01:00
Where:
Sheshi Skënderbej
Sheshi Skënderbej
Tirana
Shqipëria
Nata e Bardhë @ Sheshi Skënderbej | Tirana | Tirana County | Shqipëria

Në 29 NËNTOR një ditë natë plot aktivitete.

Këtë vit na bashkohet Emeli Sandé në koncertin e madh të Nata e Bardhë në sheshin Skënderbej. Të gjithë hitet “Read all about it”, “Kind of Love”, “Hurts”, “Next to me” etj në një mbrëmje të paharrueshme.

Fto Miqtë dhe familjen në një ditë natë me koncerte, muzikë, art, lojëra, filma dhe shumë argëtim.