When:
13 Janar, 2018 @ 10:00 – 12:00 Europe/Tirane Timezone
2018-01-13T10:00:00+01:00
2018-01-13T12:00:00+01:00
Where:
Fushat Multisportive, PMLAT
Tiranë
Shqipëria
Ndeshje futbolli @ Fushat Multisportive, PMLAT | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria
Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë, në bashkëpunim me Klubin Kulturor Sportiv Albanët e ekipin e Dinamos, organizojnë ditën e shtunë në Fushat Multisportive të Parkut të Madh të Liqenit Artificial, ndeshje futbolli me fëmijë të moshave U 9 vjeç dhe U 12 vjeç.
Me pjesëmarrjen e më shumë se 40 fëmijëve, dhe me prezencën e futbollistit të Kobëtares Shqiptare të Futbollit, Jetmir Hyka, promovojmë jetesën aktive dhe afrimin e fëmijëve me natyrën.