When:
7 Dhjetor, 2017 @ 18:00 – 22:00 Europe/Tirane Timezone
2017-12-07T18:00:00+01:00
2017-12-07T22:00:00+01:00
Where:
Pazari i Ri
Pazari i Ri
Tirana
Shqipëria
Ndezja e dritave @ Pazari i Ri | Tirana | Tirana County | Shqipëria

Dje u ndezën dritat e Pemës në Sheshin Skënderbej, ndërsa sot festa do të zhvendoset tek Pazari i Ri. Si asnjëherë më pare këtë vit do të ketë disa vende ku mund të kaloni festat me miqtë dhe të afërmit tuaj. Veç tezgave të fruta – perimeve dhe ushqimeve, do të gjeni dhe tezga ku mund të blini dekoracione dhe dhurata të bukura për festat e fundvitit.

Është periudha më e bukur e vitit, kështu që kaloni sa më bukur dhe falni sa më shumë dashuri.