When:
14 Janar, 2018 @ 08:00 – 17:00 Europe/Tirane Timezone
2018-01-14T08:00:00+01:00
2018-01-14T17:00:00+01:00
Where:
Mali i Dajtit
Maja e Tujanit
Shqipëria
Ngjitje në malin e Dajtit @ Mali i Dajtit | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Nëse kërkoni të largoheni nga jeta e përditshme e qytetit për të kaluar disa orë të paharrueshme të qëndroni pranë natyrës, të zbuloni vende të reja apo edhe thjesht për të kaluar një të djelë ndryshe, Albania Free Guide organizon të Dielën ngjitje në Malin e Dajtit.
Programi:
Në orën 08:00 nisemi nga Tirana dhe marrim autobuzin e Linzës që na dërgon deri tek Thesari, ku do nisim Hiking. Do fillojmë hiking në një shteg Super pasi na lejon të shikojmë pamje piktoreske.

Vend-takimi “Sheshi Skënderbeu” tek Shkallët e Muzeut Kombëtar.                                                                                                                                                                                              Data: 14 Janar 2018
Ora: 08:00
Pjesëmarrja max : Pa limit.
Destinacioni : Mali i Dajtit/Maja e Tujanit.
Mënyra e rezervimit:
Rezervoni – Rezervoj Emër Mbiemër
+355 69 26 76 222 vetëm me sms.

JU PRESIM!