When:
2 Gusht, 2017 @ 21:30 – 23:45 Europe/Tirane Timezone
2017-08-02T21:30:00+02:00
2017-08-02T23:45:00+02:00
Where:
Sheshi "Skënderbej"
Sheshi Skënderbej
Tiranë
Shqipëria
Night Ride Tirana #1 @ Sheshi "Skënderbej" | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Te Merkurave ne mbremje rruget jane tonat. Merrni bicikleten lajmeroni gjith te njohurit dhe takohemi tek sheshi Skenderbej per te pershkuar cdo jave nga nje itenerar te ndryshem me biciklete.
Kete jave pikenisja eshte sheshi Skenderbej, ne oren 10:00 PM mblidhet i gjith grupi bejme nje diskutim te shkurter ku secili mund te jape mendim dhe sugjeroje dicka per nismen. Mund te konsumojme ndonje birre dhe te njohim njeri tjetrin.
Itenerari javen e pare do jete:
Sheshi Skenderbe(NIsja)j- Bulevardi i Ri-Sheshi Nene Tereza(Korpusi)- Sheshi Skenderbej(Mberritja)

Mos harroni te merrni sa me shume ndricues, bokse per muzike .

Come one, come all! Bring yr bike and your enthusiasm!!!

RIDE DETAILS:
– MEETING POINT – Skanderbeg Square in front of National Museum
– MEETING TIME – 9:30 PM
– STARTING RIDE – 10:15 PM

We are going to RIDE, nice and easy in a big chill group.
There will be a beer/snack/restroom stop near the end of the ride.

We are out to have fun, to celebrate life. We are out to get bikes into the street. Bring your friends, bring your excitement!!!

A MASS OF BIKES, OUT TO HAVE FUN.
EVERY THURSDAY WE DO THIS.

Mutual respect is the law of the land. Respect each other and respect yourself! Make sure everyone gets home safe. We are out to bring positivity!