When:
24 Dhjetor, 2017 @ 19:00 – 23:45 Europe/Tirane Timezone
2017-12-24T19:00:00+01:00
2017-12-24T23:45:00+01:00
Where:
Sheshi Skënderbej
Sheshi Skënderbej
Tirana
Shqipëria
Paqe dhe dashuri nëpërmjet Pentagramit @ Sheshi Skënderbej | Tirana | Tirana County | Shqipëria

Bashkia Tiranë, Qëndra Gjenerata e Re dhe OSHEE, ditën e dielën, më 24 Dhjetor 2017, në Sheshin “ Skënderbej” organizojnë mbrëmjen Gala. Me të ftuar special tenorin Kastriot Tusha e sopranon Manjola Nallbani ju ftojmë të bëheni pjesë e një mbrëmje festive e paqeje. Duke filluar nga ora 19:00 gjer në mesnatë.

Mirësevini !