When:
8 Dhjetor, 2017 @ 20:00 – 23:45 Europe/Tirane Timezone
2017-12-08T20:00:00+01:00
2017-12-08T23:45:00+01:00
Where:
Sheshi Nënë Tereza
Sheshi Nënë Tereza
Tiranë
Shqipëria
Rini Fest @ Sheshi Nënë Tereza | Tiranë | Qarku i Tiranës | Shqipëria

Në kuadër të Javës së Rinisë (4 – 8 Dhjetor), Ministria e Arsimit Sportit dhe Rinisë, sjell ditën e premte koncert festiv në sheshin “Nënë Tereza”. Me artistët Young Zerka, Gent Fatali, Endrik Beba, Renis Gjoka, Dj Aldo etj. mbyllim javën dedikuar rinisë.

Për më shumë informacion: Rini Fest