When:
26 Shtator, 2017 @ 08:00 – 23:00 Europe/Tirane Timezone
2017-09-26T08:00:00+02:00
2017-09-26T23:00:00+02:00
Where:
Sheshi Skënderbej
Sheshi Skënderbej
Tirana 1001
Shqipëria
Tirana Kërcen @ Sheshi Skënderbej | Tirana | Tirana County | Shqipëria

Bëhuni pjesë fare lehtë e festës më të bukur latine e cila zhvillohet çdo të Martë në Sheshin Skënderbej.
SALSA, BACHATA , KIZOMBA, GROUP DANCE, CHACHA

Për më shumë informacion: Tirana Kërcen

Nëse ke dëshirë të zbulosh pikat më interesante në Tiranë dhe aktivitetet outdoor shkarko aplikacionin TIRANA IME OUTDOOR.