When:
11 Nëntor, 2017 @ 08:00 – 17:00 Europe/Tirane Timezone
2017-11-11T08:00:00+01:00
2017-11-11T17:00:00+01:00
Where:
Pezë
Fushë Prezë
Shqipëria
Udhëtim me biçikletë @ Pezë | Fushë Prezë | Tirana County | Shqipëria

Me biçikleta drejt Pezës!

Eja kalo një fundjavë ndryshe në Pezë në një të Shtunë fantastike dhe larg monotonisë.

Lisharse, lojë me letra dhe plot supriza të tjera na presin.

Takohemi të Shtunën në 8:00 tek Pallati i Kongreseve.
#Rezervimet Mbyllen të Premten në orën 18:00pm .

Faleminderit që jeni pjesë e udhëtimeve tona.