When:
14 Tetor, 2017 @ 09:00 – 12:00 Europe/Tirane Timezone
2017-10-14T09:00:00+02:00
2017-10-14T12:00:00+02:00
Xhiro me Biçikleta 25-30 Km

Këtë të Shtunë, grupi i Vodafone Bike Club, organizojnë “Xhiro me Biçikleta 25 – 30 Km”, për të gjithë të apasionuarit për natyrën dhe biçikletat.

Për më shumë informacion: Xhiro me Bicikleta