Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit

E-mail:           [email protected] Subscribe below:

  Parqe të bukura, njerëz të lumtur! Instagram:     Aprtirana Tirana Ime Outdoor:     iOS / Android
  Instagram

  Fundjavë në Bovillë? Pse jo!

  Fundjavë në Bovillë? Pse jo!

  Fundjavë në Bovillë? Pse jo! Të shijosh një natyrë super të bukur në ecje apo pedalim, jo larg kryeqytetit! Me Tirana Ime Outdoor mbetëm të kënaqur, presim mbresat tuaja këtë fundjavë! Na ndiqni te “Rreze dielli” në Report Tv!Të tjera shtigje dhe destinacione për fundjavat tuaja i gjeni fare lehtë duke shkarkuar aplikacionin TIO:

  https://aprtirana.al/shkarko-aplikacionin-tio