When:
9 October, 2022 @ 20:00 – 21:00 Europe/Tirane Timezone
2022-10-09T20:00:00+02:00
2022-10-09T21:00:00+02:00
Where:
Sheshi Nënë Tereza
Laura Pergolizzi- Koncert @ Sheshi Nënë Tereza

LP (Laura Pergolizzi) është një këngëtare/kantautore e famshme dhe e suksesshme e muzikës pop, e njohur masivisht për këngën “Lost On You”.Në vitin 2012 ajo publikoi albumin e saj debutues “Into The Wild” dhe në vitin 2015 pati një tjetër zbulim me albumin “Lost On You” me këngën e vetëtitulluar, që ende është një hit në mbarë botën dhe këngën “Muddy Waters”. Për të gjithë fansat e saj, ajo vjen live në Sheshin Nënë Tereza, në datë 9 Tetor.

Për informacion rreth biletave, ndiqni link-un:

www.livingroomshow.al