When:
25 September, 2022 @ 12:00 – 13:00 Europe/Tirane Timezone
2022-09-25T12:00:00+02:00
2022-09-25T13:00:00+02:00
Where:
Parku i Liqenit Artificial
BEATSNBRUNCH by the lake @ Parku i Liqenit Artificial
”BEATSnBRUNCH” rikthehet përsëri në Liqenin Artificial nën tingujt e muzikës elektronike! Festivali outdoor vjen si organizim i ”Go Wild” në bashkëpunim me Agjencinë e Parqeve dhe Rekreacionit. Bëhuni gati të shijoni edhe një herë muzikë të mirë dhe energji pozitive larg zhurmës së qytetit.
Plot 14 orë muzikë me pjesëmarrjen e artistëve të ndryshëm ju mirëpresim ditën e dielë, në datën 25 Shtator, ora 12:00.
Hyrja është me bileta.
Për më shumë informacion, klikoni në link-un:
www.gowild.al