E-mail: [email protected]
Parqe të bukura, njerëz të lumtur!
Instagram: Aprtirana
Tirana Ime Outdoor: iOS / Android

Instagram
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Folk Fest

November 28 @ 20:30 - 23:00

Pas Paradës së Shqiptarëve, më 28 Nëntor 🇦🇱, do të kemi mundësinë të shijojmë së bashku koncertin “Folk Fest” 🎙, ku e gjithë shqiptaria do të ngjitet në skenë me pjesëmarrjen e grupeve nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia e Veriut dhe Arbëreshët. 🎶🪕🥁

📍 Sheshi Skënderbej
⏰️ 20:30

Mos mungoni! ❤️🖤

Details

Date:
November 28
Time:
20:30 - 23:00

Venue

Sheshi Skënderbej