Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit

E-mail:           [email protected] Subscribe below:

  Parqe të bukura, njerëz të lumtur! Instagram:     Aprtirana Tirana Ime Outdoor:     iOS / Android
  Instagram

  KALENDARI I AKTIVITETEVE OUTDOOR

  Loading Events

  « All Events

  • This event has passed.

  Java Europiane e Levizshmerisë

  September 19 @ 5:30 am - 6:30 pm

  🚲Në kuadër të “Javës Europiane të Lëvizshmërisë” Drejtoria e Përgjithshme e Mjedisit dhe Zhvillimit të Qëndrueshëm, më datë 19 Shtator, ora 17.30, në sheshin “Nënë Tereza” do të zhvillojë aktivitetin “Pedalim me biçikleta në Tiranë”. Ky aktivitet do të zhvillohet në formën e një shëtitjeje me biçikleta në të gjithë qytetin, për të promovuar çiklizmin si aktivitet argëtues dhe funksional, i mundur për të gjithë grupmoshat.
  Itinerari i këtij pedalimi do të jetë: Fillimi Sheshi “Nënë Tereza” – Libri Universitar – Sheshi Willson – Rr.“Sami Frashëri” – Bulevardi “Bajram Curri” – Bulevardi “Gjergj Fishta” – Bulevardi “Dëshmorët e Kombit” – Bulevardi “Zogu I” – Bulevardi i Ri – Përfundimi “Sheshi Skënderbej”.
  Duke ju falenderuar, ju ftojmë të merrni pjesë në këtë aktivitet!

  Details

  Date:
  September 19
  Time:
  5:30 am - 6:30 pm