E-mail: [email protected]
Parqe të bukura, njerëz të lumtur!
Instagram: Aprtirana
Tirana Ime Outdoor: iOS / Android

Instagram
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kampi Veror

June 18 @ 08:30 - July 19 @ 13:00

Nesër ora 8:30, pranë Amfiteatrit të Liqenit Artificial nis kampi veror i shumëpritur!🌞🏕️
Ftojmë çdo fëmijë të moshës 7-12 vjeç të na bashkohet në këtë aventurë verore, të mbushur plot lojra dhe aktivitete të ndryshme!🛝
*Mos harroni, fëmijët duhet të jenë të shoqëruar nga prindër apo familjarë të tjerë‼️
Ju mirëpresim!💚

Details

Start:
June 18 @ 08:30
End:
July 19 @ 13:00

Venue

Parku i Madh i Liqenit Artificial Tiranë