Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit

E-mail:           [email protected] Subscribe below:

  Parqe të bukura, njerëz të lumtur! Instagram:     Aprtirana Tirana Ime Outdoor:     iOS / Android
  Instagram

  KALENDARI I AKTIVITETEVE OUTDOOR

  Loading Events

  « All Events

  Kompeticioni Red Bull Car Park Drift @Sheshi Nënë Tereza

  October 6 @ 3:00 pm - October 7 @ 6:00 pm

  Kompeticioni më emocionues në botë vjen në Shqipëri për herë të parë

  Kush do të shpallet Mbreti i Driftit?

  Regjistrohu në linkun në bio të Redbull Albania ne Instagram

  Details

  Start:
  October 6 @ 3:00 pm
  End:
  October 7 @ 6:00 pm