When:
28 November, 2022 @ 20:00 – 21:00 Europe/Tirane Timezone
2022-11-28T20:00:00+01:00
2022-11-28T21:00:00+01:00
Where:
Sheshi Skënderbej
Koncert - Future Nostalgia @ Sheshi Skënderbej
Dua Lipa rikthet përsëri në Tiranë duke përmbyllur turin e saj botëror me një koncert falas për të gjithë!
Do të festojmë ditën e Flamurit dhe Festën e Pavarësisë, por edhe mbylljen e një viti të mrekullueshëm për Tiranën si “Kryeqyteti Europian i Rinisë”, për t’ia kaluar stafetën titullit “Qytetit Europian i Sportit 2023”.
Datë 28 Nëntor, tek Sheshi Skënderbej !