Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit

E-mail:           [email protected] Subscribe below:

  Parqe të bukura, njerëz të lumtur! Instagram:     Aprtirana Tirana Ime Outdoor:     iOS / Android
  Instagram

  KALENDARI I AKTIVITETEVE OUTDOOR

  Loading Events

  « All Events

  • This event has passed.

  Java Evropiane e Lëvizshmërisë Luaj me Taxi @SHESHI SKËNDËRBEJ

  September 18 @ 8:00 am - September 22 @ 8:00 pm

  Luaj me Taxi 🚕

  Nga e hëna plot aktivitete, argëtim & shumë informacion mbi të ardhmen e gjelbër të transportit 🌳🌿♻️

  Një tjetër nismë ndërgjegjësuese nga #AMK në shërbim të konsumatorëve të vegjël si pjesë e javës europiane të lëvizshmërisë

  Details

  Start:
  September 18 @ 8:00 am
  End:
  September 22 @ 8:00 pm