When:
6 September, 2022 @ 20:00 – 21:00 Europe/Tirane Timezone
2022-09-06T20:00:00+02:00
2022-09-06T21:00:00+02:00
Where:
Sheshi Skënderbej
Rita Ora - Koncert @ Sheshi Skënderbej
Hey  a e dini ?
Rita Ora vjen në Tiranë dhe është gati të ndezi Sheshin Skënderbej.
Save the date!
6 Shtator në Sheshin Skëndebej ora 20:00 me Rita Orën në një koncert për të kërcyer dhe kënduar të gjithë së bashku.