When:
10 November, 2022 @ 11:00 – 12:00 Europe/Tirane Timezone
2022-11-10T11:00:00+01:00
2022-11-10T12:00:00+01:00
Where:
Amfiteatri i Tiranës
Takim me librin @ Amfiteatri i Tiranës

Natyra mikpret lexime së bashku me autorë dhe përkthyes të dashur për fëmijë e të rinj. Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit sjell aktivitetin edukativ outdoor “Takim me Librin” në bashkëpunim me Shtëpia “Studio Kadare”. Diskutim i hapur mbi librin “Nesër e përgjithmonë” të autorit e kantautorit të mirënjohur z.Ermal Meta së bashku me pjesëmarrjen e botueses znj. Arlinda Dudaj.
Ju mirëpresim ditën e enjte, datë 10 Nëntor, ora 11:00, tek Amfiteatri i Tiranës.