When:
30 September, 2022 @ 20:00 – 21:00 Europe/Tirane Timezone
2022-09-30T20:00:00+02:00
2022-09-30T21:00:00+02:00
Where:
Parku Olimpik "Feti Borova"
Tanita Tikaram @ Parku Olimpik "Feti Borova"

Jeni gati për një shfaqje të paharrueshme Jazz-Pop?
Këngëtarja dhe kompozitorja e njohur gjermane Tanita Tikaram e muzikës pop/folk/xhaz vjen në Parkun Olimpik si organizim i Living Room Entertainment me bashkëpunim Agjencinë e Parqeve dhe Rekreacionit.
Filllimin e saj e nisi në klubet e natës derisa mori vëmendjen e WEA Records dhe publikoi albumin e saj të parë kur ishte vetëm 19 vjeç në vitin 1988 me hitet “Twist On My Sobriety” dhe “Good Tradition”, të cilat janë ende hite të njohura në mbarë botën.
Ju mirëpresim ditën e premte, datë 30 Shtator, ora 20:00. Mos e humbisni!
Hyrja është me bileta.
Për më shumë informacion rreth biletave ndiqni link-un:
livingroomshow.al