Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit

E-mail:           [email protected] Subscribe below:

  Parqe të bukura, njerëz të lumtur! Instagram:     Aprtirana Tirana Ime Outdoor:     iOS / Android
  Instagram

  KALENDARI I AKTIVITETEVE OUTDOOR

  Loading Events

  « All Events

  • This event has passed.

  Tirana e Fëmijëve @SHESHI SKËNDËRBEJ

  September 21 @ 10:00 am - September 24 @ 10:00 pm

  Tirana e Fëmijëve 👫

  Panairi i Produkteve dhe Shërbimeve për Fëmijë, është një platformë multifunksionale dhe ofron një program të plotë aktivitetesh festive, argëtuese, edukuese, promovuese dhe nxitëse për fëmijët.

  Ftohen te gjitha grupet artistike të kryeqytetit në të na bashkohen në ditet eventit në fushat kërcim, këngë, pikturë dhe aktrim.

  ➡️Për detaje të mëtejshme mund kontaktoni në: 📲0694044100

  Details

  Start:
  September 21 @ 10:00 am
  End:
  September 24 @ 10:00 pm

  Venue

  SHESHI SKËNDERBEJ