Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit

E-mail:           [email protected] Subscribe below:

  Parqe të bukura, njerëz të lumtur! Instagram:     Aprtirana Tirana Ime Outdoor:     iOS / Android
  Instagram

  KALENDARI I AKTIVITETEVE OUTDOOR

  Loading Events

  « All Events

  • This event has passed.

  Tirana Youth Run @PMLAT

  September 23 @ 10:00 am - 11:00 pm

  Në datën 23 Shtator 2023, në orën 10:00, Fortius Athletic Club në bashkëpunim me Federatën Shqiptare të Atletikës organizon aktivitetin kombëtar për fëmijë nga mosha 8-18 vjeç.

  Aktiviteti do të mbahet në pistën e re të Atletikës tek Liqeni Artificial.

  Me pjesëmarrjen e 400 atletëve të rinj nga 15 qytete të vendit, “Tirana Youth Run” do të jetë aktiviteti më i madh kombëtar për këto mosha ndonjëherë.

  Ju mirëpresim!

  Details

  Date:
  September 23
  Time:
  10:00 am - 11:00 pm

  Venue

  @PMLAT