Jul
6
Wed
2022
Hapja e anëtarësimeve të Inter Club Albania te Reja në Tiranë @ Reja
Jul 6 @ 18:30 – 21:00
Hapja e anëtarësimeve të Inter Club Albania te Reja në Tiranë @ Reja
Tashme jemi shume afer: diten e merkure, ora 18:30, me 06 KORRIK do te shihemi se bashku te Reja.al ne Tirane per Hapjen Zyrtare e Anetaresimeve te Inter Club Albania!
Sezoni qe kemi perpara do te jete nje nga me fantastiket per anetaret e Inter Club Albania per shkak te super avantazheve per anetaret tane dhe shume aktiviteteve qe jane programuar qe do te zbulohen me kalimin e kohes!
Keshtu qe FORCA, mos mungoni: merrni nje shok, nje moter, nje kushuri, ftoni cdo zikalter qe njihni te bashkohet me ju per tu bere pjese zyrtare e Interit per sezonin 2022-2023.
FORZA INTER dhe SHIHEMI TE REJA!