E-mail: [email protected]
Parqe të bukura, njerëz të lumtur!
Instagram: Aprtirana
Tirana Ime Outdoor: iOS / Android

Instagram

Mirënjohje për qytetarët kontribues: Fushata 2017-2018

mirenjohje per qytetaret kontribues

flickr individekolazh dhuro per ditelindje

Shumë për ditëlindje presin dhurata, ndërsa të tjerë zgjedhin të dhurojnë diçka, faleminderit ju që këtë dhuratë ja dedikuat qytetit!

🌳Drini Kardhashi  🌳Maja & Era Ocka  🌳Pandi Zdruli  🌳Oltion Spiro  🌳Erblin Kola  🌳Faik Beba  🌳Nxënës të shkollës “Mihal Grameno”  🌳Eljo Hysko  🌳Feizi Seitaj  🌳Bashkim Hoxha  🌳Adriatik Merko  🌳Skender Yzeiraj  🌳Arbër Kaçi  🌳 Enkeleda Nano  🌳Lumturi Mançe  🌳Ola Hasani  🌳Enea Muzaku  🌳Rezart Veleshnja  🌳Flavia Tare  🌳Aleksandra & Mihallaq Qilleri  🌳Resul Resulaj 🌳Enkeleida Omeri  🌳Eduart Shalsi  🌳Ajsel Gripshi  🌳Vasil Qirici  🌳Jona Dërka  🌳Arlind Kodra  🌳Vera Gjoni

 

kolazh cifti peme 2

Simbol për një lidhje jetëgjatë bashkëshortore!

🌳Orkida Kurti dhe Klaudio Mukaj  🌳Albana & Kliton Sovjani  🌳Miriam Cani & Alban Skënderaj  🌳Venera Lumani & Lindi Islami  🌳Fotini & Daniel Dedndreaj  🌳Ermira & Ardit Çausholli  🌳Valbona & Virjon Lalollari  🌳Jolanda Taga & Rubin Shehu  🌳Kristi Kosta

 

kolazh peme qytet 

Faleminderit ju që besuat sërish te Qyteti juaj!

🌳Elida Utzinger-Hykollari  🌳Altin Vrapi  🌳Altin Vrioni  🌳Albano Qolja  🌳Luli Hermani  🌳Skerdilajd Malaj  🌳Kristjana Kumaraku  🌳Ervis Shehu  🌳Agron Zerani  🌳Nxënësit e shkollës “Ernest Koliqi” 🌳Nxënësit e shkollës WAT  🌳Besnik Braho  🌳Renis Bodinaku  🌳Fatjon Plaku   🌳Punonjës të Drejtorisë së Planifikimit Strategjik dhe Jetësimit të Prioriteteve, Bashkia Tiranë  🌳Saimir Pirgu  🌳Pirro Milkani & Margarita Kristidhi  🌳Punonjës të Drejtorisë së Përgjithshme të Planifikimit dhe Zhvillimit të Territorit  🌳Kleant Bibolli  🌳Kujtim & Endrit Myrtaj  🌳Mirela Xhani  🌳Klodjana Malushaj  🌳Kiti Shabanaj  🌳Ermal Mamaqi  🌳Besart Kallaku  🌳Muharrem Bregu  🌳Rajan Bani  🌳Kiço Noti  🌳Nxënës të shkollës “26 Nëntori”  🌳Alfred Moisiu  🌳Olen Cezari  🌳Nxënës të shkollës “Montessori”  🌳Nxënës të shkollës “Protagonistët”  🌳Nikolla Dedi  🌳Fidarina Nasufi  🌳Erkand Qerimaj  🌳Anjeza Maja  🌳Artistët e Teatrit Metropol  🌳Bardha Dibra  🌳Enkeleda Nano  🌳Nxënës të gjimnazit “Ismail Qemali”  🌳Punonjës të Qendrës Komunitare Shkozë  🌳Dritan Mezini  🌳Aleksandër Sarapuli  🌳Gert Peshkatari  🌳Ilir Bejleri  🌳Eno Ngjela  🌳Andi Memia  🌳Ansi Memi  🌳Ardit Gjebrea  🌳Gazmend Paja  🌳Ansi Shundi  🌳Elton Kuka  🌳Plarent Hamza  🌳Rezear Xhaxhiu  🌳Edmond Shehu  🌳Artan Xhori  🌳Defrim Voda  🌳Sokol Shyti  🌳Anton Lezhja  🌳Përparim Kalo  🌳Julian Demeti  🌳Dorian Kaba  🌳Arben Jorgji  🌳Avni Luca  🌳Elvis Toci  🌳Omer Saraçi  🌳Genc Goxhaj  🌳Pandeli Garo  🌳Marius Shehi  🌳Erjola Xheka  🌳Elvana Gjata  🌳Kastriot Çaushi  🌳Milena Sauku  🌳Punonjës të Drejtorisë së Zhvillimit Ekonomik  🌳Lorik Cana  🌳Albana Sejani  🌳Shtëpia e të Moshuarve Ali Dem  🌳Joe Artid Fejzo  🌳Nxënës të shkollës “Besnik Sykja”  🌳Noizy  🌳Punonjës të Agjencisë së Sigurimit të Depozitave  🌳Milva Ekonomi  🌳Silvana Çeliku  🌳Edmira Lakrori  🌳Mimoza Xhafaj  🌳Zamira Ylli  🌳Mimoza Zoraqi  🌳Shpresa Ohri  🌳Ejona Çeliku  🌳Vjollca Mazi  🌳Melita Duma  🌳Marjeta Mima  🌳Arjana Haxhiu  🌳Ermira Pelinku  🌳Lumturi Sallaku  🌳Kozeta Baboci  🌳Lorena Haxhiu  🌳Shpat Kolgega  🌳Punonjës të Dr. Prgj për Marrëdhëniet me Publikun dhe Jashtë  🌳Nxënës të shkollës “Vasil Shanto”  🌳Nxënës të shkollës “Kolë Jakova”  🌳Nxënës të shkollës “Sabaudin Gabrani”  🌳Nxënës të shkollës “Turgut Ozal”  🌳Nxënës të shkollës së muzikës “Servete Maçi”  🌳Nxënës të shkollës “Viktor Hygo”  🌳Rediana Sakuli  🌳Lulzim Vulashi  🌳Manjola Baçi  🌳Artur Pilika  🌳Erinda Toska  🌳Punonjës të International Marketing Solution  🌳Endri Xhafo  🌳Albi Greva  🌳Stela Pinguli  🌳Albana Shkurta  🌳Miranda Hoxha  🌳Abigela Voshtina  🌳Erkanda Veisiu  🌳Ledio Ziu  🌳Kladio Pahija  🌳Agim Kraja  🌳Fatbardha Hoxhalli  🌳Manushaqe Cepunaj  🌳Silva Celiku  🌳Nertila Sefjo  🌳Kopshti “Shyqyri Peza”  🌳Nxënës të gjimnazit “Sami Frashëri”  🌳Artur Pelika  🌳Punonjës të Drejtorisë së Burimeve Njerëzore – Bashkia Tiranë  🌳Nica Dhespo  🌳Reshit Kuqi  🌳Alba Malltezi  🌳Orkestra Simfonike e Radio Televizionit Shqiptar  🌳Sheila Xhavo  🌳Dritan Mezini  🌳Nica & Thanas Dhespo  🌳Marjan Dushaj  🌳Albina Ukaj  🌳Nxënës të shkollës “Jeronim de Rada”  🌳Inxhinierë të divizionit teknik të Albcontrol  🌳Nxënës të shkollës Siri Kodra  🌳Nxënës të shkollës Jeronim de Rada  🌳Nxënës të shkollës Nobel  🌳Rei Pelushi  🌳Kristofor Gjika  🌳Mihallaq Vera  🌳Eda Peshku  🌳Qani Stojku  🌳Sheila  Xhavo  🌳Sofi & Tomas Zeri  🌳Lauret Xhangolli 🌳Studentë të Fakultetit të Bioteknologjisë dhe Ushqimit  🌳Punonjës të Drejtorisë së Prokurimeve – Bashkia Tiranë  🌳nxënës të shkollës Fan Noli  🌳Nxënës të shkollës Edith Durham  🌳Artur Galanxhi  🌳Darien Guri  🌳Arben Hakani  🌳Roza Leklati Haxhia  🌳Etjon Hyseni  🌳Thea Liço  🌳Punonjës të njësisë administrative nr. 5  🌳Abaz Hado

  

kolazh peme kujtim

Nderim për më të afërmit e munguar!

🌳Elvana Zaimi  🌳Marenglen Spiro  🌳Kiço Noti  🌳Diana Rusi  🌳Enkeleda Xhufka  🌳Andiola Jaupi  🌳Shoqata Devolli  🌳Anila Boshnjaku  🌳Familja Hafizi  🌳Në kujtim të Elham Elezit  🌳Dhionis Dukoli

 
Collage

Baballarë dhe Bija! 

 🌳Punonjëtë Ambasadës Amerikane në Tiranë  🌳Brian Williams  🌳Blendi Klosi  🌳Arbjan Mazniku  🌳Ilia Lëngu  🌳Genti & Nikol Gazheli  🌳Aldrin Dalipi